مزیت استفاده از ظروف گلس لاک

مزیت استفاده از ظروف گلس لاک

516  تعداد بازدید  |  یکشنبه 22 اسفند ماه 1400

ظروف گلس لاک Glasslock، بهترین راه حل برای نگهداری طولانی مدت مواد غذایی هستند

مزیت استفاده از ظروف نگهدارنده گلس لاک Glasslock

 

ظروف گلس لاک Glasslock، بهترین راه حل برای نگهداری طولانی مدت مواد غذایی هستند. چراکه دقیقا برای همین کاربرد و به صورت تخصصی با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده اند. در فرآیند طراحی و تولید ظروف نگهدارنده گلس لاک Glasslock تمامی استانداردهای جهانی بهداشتی در نظر گرفته شده است و این محصول با همین کیفیت به سراسر جهان صادر می شود.

گزینه هایی که ظروف نگهدارنده گلس لاک Glasslock را به یک محصول منحصر به فرد تبدیل کرده اند را در چند گزینه می توان بررسی نمود:

 

1-       طراحی زیبا: دقت به جزئیات طراحی و بهره گیری از سلیقه مصرف کنندگان به نوعی که کارایی محصول نیز در بهترین شرایط باشد، باعث ظاهر دلنشین این ظروف و تبدیل شدن به یک عنصر زیبا در آشپزخانه ها شده است.

2-      کیفیت ساخت: تولید محصولات شیشه ای یکی از سخت ترین انوع تولید است و تکنولوژی ضعیف تولید باعث ایجاد نقص آشکار در محصول از قبیل موج و حباب خواهد شد. گلس لاک Glasslock با بهره گیری از تکنولوژی بسیار پیشرفته توانسته بدنه های شیشه ظروف خود را بدون موج و حباب و دارای لبه های بسیار دقیق تولید نماید.علاوه بر این که در تولید شیشه ها از یک پروسه حرارت دهی خاص استفاده می شود که باعث آنتی شوک شدن شیشه ها و بالا رفتن مقاومت آنها در برابر ضربه و همچنین سکوریت شدن شیشه می شود.

 

3-      مواد اولیه با کیفیت و بهداشتی: مواد استفاده شده در تولید درب ظروف نگهدارنده گلس لاک Glasslock فاقد ماده سمی bpa  یا bisphenol-A هستند. این ماده سمی در پلاستیک ها موجود است و در صورت گرم شدن، وارد مواد غذایی می شود. به تازگی بحث های زیادی در مورد عدم سلامت BPA انجام شده است. این ماده بخشی از ماده پلیمری پلی کربنات است که در بسیاری از پلاستیک ها یافت می شود. BPA می تواند به طور بالقوه از ظروف در هنگام گرم شدن در مایکروویو یا از طریق روش های دیگر به غذا منتقل گردد و وارد بدن انسان شود.

ظروف نگهدارنده Glasslock کاملا بدون استفاده از BPA تولید می شوند و ما این ادعای خود را با تست های مداوم که توسط آزمایشگاه های مستقل و به رسمیت شناخته شده بین المللی انجام می شوند، مطرح می کنیم. لذا با استفاده از  ظروف نگهدارنده گلس لاک Glasslock می توانید مطمئن باشید که اثری از این ماده مخرب در غذای شما نخواهد بود .

 

4-       تنوع در محصول: گروه بندی های متعدد ظروف نگهدارنده گلس لاک Glasslock که بر اساس نوع کاربری ظروف ایجاد شده اند و سایز بندی بسیار خوب این ظروف باعث شده است تا مصرف کنندگان در انتخاب خود بتوانند به صورت دقیق و مطابق سلیقه و نیاز خود عمل کنند.

 

 

جهت خرید ظروف نگهدارنده گلس لاک اینجا کلیک نمایید.

 

ظروف نگهدارنده گلس لاک Glasslock به صورت کلی  در سه گروه کالایی عرضه می گردد:

 

1-       بانکه های گلس لاک Glasslock و سری پارچ و لیوان ساخته شده از شیشه بلوری ساده.

 

2-      ظروف نگهدارنده آنتی شوک گلس لاک Glasslock با درب چهار قفل و واشر سیلیکونی جهت گرم کردن غذا در مایکروویو تا دمای 120 درجه سانتیگراد و قابل نگهداری در یخچال و فریز.

 

3-       محصولات آون سیف oven safe  که علاوه بر استفاده در فریزر و گرم کردن غذا در مایکروویو می توان از آنها جهت گرم کردن مواد غذایی در فر تا دمای 240 درجه سانتیگراد نیز استفاده نمود.

 

از مشخصات فنی ظروف نگهدارنده گلس لاک Glasslock می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

- کلیه ظروف نگهدارنده گلس لاک Glasslock دارای استاندارد غذایی بهداشتی FDA , SGS بوده و سالم و مناسب جهت تماس با مواد غذایی و حفظ و نگهداری آنها می باشند.

- اکثر درهای ظروف  شیشه ای Glasslock از ماده پلیمری  پلی پروپیلن (PP)  ساخته شده و واشر درب نیز از جنس سیلیکون می باشد.

معدودی از درب های  ظروف Glasslock هم ساخته شده از پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE) و یا استریل آکریلونیتریل (SAN) می باشند. این مواد پلیمری دارای تائیدیه  FDA می باشند.

- کلیه ظروف نگهدارنده گلس لاک از شیشه طبیعی (soda-lime glass) ساخته شده اند.

- کلیه ظروف نگهدارنده Glasslock که در حال حاضر در بازار موجود می باشند، کاملا عاری از bisphenol-A یا (BPA) هستند.

- ظروف فریزری، مایکروویوی و آون سیف گلس لاک همانطور که بر روی برگه راهنمای داخل ظرف ذکر شده است با عملیات وی‍ژه حرارتی در مقابل شوک حراراتی و ضربه ای از 3 تا 5 برابر شیشه های ساده، مقاوم تر می باشند. حتی در صورت شکست، شیشه های ریز شکسته شده لبه بسیار برنده تیز نداشته و به همین دلیل آن را "شیشه ایمن" می نامند.

-  تمام ظروف نگهدارنده Glasslock دارای حداقل مقاومت در برابر حرارت از -20 تا 120 درجه سانتیگراد بوده بنابراین برای استفاده در فریزر و یخچال طراحی شده اند.

- ظروف قابل استفاده درفر ( Oven Safe )  دارای تحمل دمایی از -20 تا 230 درجه سانتیگراد بوده و بدون درب پلاستیکی قابل استفاده در فر می باشند. بر روی کف این دسته از ظروف عبارت Oven Safe حک شده است.

- توجه داشته باشید که هیچ یک از ظروف گلس لاک شعله مستقیم نمی باشند.

- بعضی از محصولات مانند بانکه ها  Block Canisters، شیکر Shaker یا بطری ها برای استفاده در مایکروویو توصیه نمی شوند.

- ظروف نگهدارنده آنتی شوک گلس لاک Glasslock طی عملیات حرارتی ۲ تا ۳ برابر مقاوم تر از بقیه ظروف بلوری می شوند ولی این به آن معنا  نیست که هیچگاه نمی شکنند.

 

ارزشهایی که شما در صورت استفاده از محصولات گلس لاک Glasslock به آن دست می یابید:

 

* بهداشتی و سلامت بودن ظروف گلس لاک Glasslock و عاری بودن از هرگونه مواد مضر

* عدم جذب بو و رنگ مواد غذایی در بدنه گلس لاک Glasslock

* عدم خراشیدگی و کهنه شدن بدنه ظروف گلس لاک Glasslock

* راحتی نظافت وشستشو

* حس خوب سالم بودن موادغذایی نگهداری شده در داخل ظروف نگهدارنده گلس لاک Glasslock

* قابلیت استفاده ظروف نگهدارنده گلس لاک Glasslock در فریزر، مایکروویو و در برخی اقلام حتی فر (بدون نگرانی از نشر مواد سمی پلاستیک به داخل غذا)

* امکان پذیرایی با ظروف نگهدارنده گلس لاک Glasslock از میهمانان وقرار دادن بر روی میز غذا

وبسیاری نقاط قوت دیگر نظیر عمر طولانی ظروف گلس لاک Glasslock

 

توصیه های لازم در استفاده از ظروف گلس لاک Glasslock:

 

- قبل ازنگهداری  مواد غذایی  تمام  ظروف را شستشو دهید. لطفا قبل از استفاده دستورالعمل های استفاده و مراقبت قرار داده شده در داخل ظرف را مطالعه فرمایید.

- در طول حمل و نقل طولانی از کره جنوبی به ایران، ظروف ممکن است تحت فشار کمی قرار داشته باشند،از آنجاکه واشر سیلیکونی درب و همچنین شیشه ظرف دارای سیلیس می باشند بنابراین مقداری چسبندگی تنها در اولین بار باز شدن خواهند داشت.به منظور اجتناب از این اتفاق در بارهای جدید Glasslock محافظ نایلون بین ظرف و درب قرار داده شده است. این یک نقص محصول نیست، واشر را جا گذاری کرده و با اطمینان از ظرف استفاده فرمایید.

- تمام محصولات گلس لاک Glasslock طوری طراحی و ساخته شده اند که به راحتی تمیز شوند، به این منظور می توانند به راحتی در ماشین ظرفشویی شستشو شوند. برای دوام بیشتر، از استفاده از تمیزکننده های سایشی نظیر سیم ظرفشویی و اسکاچ پرهیز فرمایید.

- جهت استفاده در مایکروویو قفل درب ظروف مخصوص را بازکرده تا بخارات حاصله به راحتی خارج شوند.

- قبل از استفاده در فر، حتما" درب را بردارید.

- اگر چه بسیاری از ظروف نگهدارنده Glasslock برای فریزر و مایکروویو طراحی شده اند، ولی مانند هر محصول شیشه ای، ظروف Glasslock نباید با سرعت بیش از حد از درجه حرارت پایین به بالا برسند.

 

حفظ سلامت خانواده ها و تولید محصولاتی بهداشتی و با کیفیت رسالت اصلی Glasslock است، بنابراین با اطمینان از حفظ سلامت و تازگی مواد غذایی، از ظروف گلس لاک Glasslock از مرحله آماده سازی و نگهداری مواد غذایی تا سرو و نگهداری آنها با آسودگی و اطمینان خاطر استفاده کنید.

 

با محصولات گلس لاک حس تازگی مواد غذایی با شما می ماند.

 

جهت خرید ظروف نگهدارنده گلس لاک اینجا کلیک نمایید.

 
فیلتر